دانلود آهنگ جدید » دانلود فیلم ایرانی » دانلود فيلم رسوایی مسعود ده نمکی

تبلیغات برتر

دانلود فيلم رسوایی مسعود ده نمکی 116799

34
جديدترين فيلم مسعود ده نمکی رسوایی نام دارد اونم چه رسوايي ... رسوايي در حد ده نمکی 
20 عكس از فيلم جنجالي فيلم سينمايي ايراني رسوايي را در ادامه ببينيد......
 «اکبر عبدی»، «محمد رضا شریفی‌نیا»، «امیر دژاکام»، «اسماعیل خلج»، «امیر نوری»، «ابوالفضل همراه»، «عباس محبوب»، «مجید شهریاری»، «مختار سائقی»، «یوسف قربانی»،«اسدالله یکتا»، «کامران تفتی»، «مجید مشیری» و «ارسلان قاسمی» بازیگران مرد این فیلم هستند. 
الناز شاکردوست هم نقش اول زن فیلم رسوایی را بر عهده دارد، همچنین مریم کاویانی تینا آخوندتبار آرزو افشار ، محبوبه بیات و فریبا ترکاشوند بازیگران زن فیلم سینمایی «رسوایی» را تشکیل می‌دهند.
نكته اول فيلم / خبر اول فيلم درمورد رسواييScandal movie download Masoud Dehnamaki 
مسعود ده‌نمکی پیشنهاد علی سرتیپی را برای بازی آنجلینا جولی در فیلم جدیدش نپذیرفت. در پی درج اخباری در رسانه‌ها مبنی بر مذاکرات سرتیپی تهیه‌کننده سینما با مدیر برنامه‌های جولی برای حضور در ایران و بازی در یکی از فیلم‌های سینمایی،مشخص شد از چندی پیش اسپانسرهایی برای تامین هزینه‌های این حضور اعلام تمایل کرده بودند. این در حالی است که سرتیپی خبر این مذاکرات را بدون نام بردن از فیلمی عنوان کرده بود.
سرتیپی پیشنهاد این حضور را برای فیلم سینمایی «رسوایی» - که به تازگی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مسعود ده‌نمکی پروانه ساخت دریافت کرده – با عوامل فیلم در میان گذاشت که ده‌نمکی با این حضور موافقت نکرد.
 
اما در این میان، نکته جالب توجه ذوق‌زدگی برخی سینماگران و اصحاب رسانه بود که با استقبال از این خبر، حضور آنجلینا جولی در ایران را افتخار دانسته و برخی هم حضور این بازیگر در برخی فیلم‌ها را قطعی اعلام کردند.
ده‌نمکی ضمن تایید خبر ارائه شدن این پیشنهاد، گفت: «در همان ابتدای امر به آقای سرتیپی عدم تمایل خودم را اعلام کردم تا به اسپانسرها منتقل کند.»
نكته دوم فيلم / خبر دوم فيلم رسوايي مسعود ده نمکی

دانلود فيلم رسوایی مسعود ده نمکی

دانلود فيلم رسوایی مسعود ده نمکی

دانلود فيلم رسوایی مسعود ده نمکی

دانلود فيلم رسوایی مسعود ده نمکی

دانلود فيلم رسوایی مسعود ده نمکی

دانلود فيلم رسوایی مسعود ده نمکی

دانلود فيلم رسوایی مسعود ده نمکی


ده‌نمکی امروز به سانجا موزیک گفت که براي ساخت رسوايي شايد مجبور باشد لوکیشن فیلم را به تاجيكستان منتقل كند. اتفاقي که پيش از اين براي خيابان هاي آرام كمال تبريزي هم افتاده بود و با انتقال لوكيشن ها به ارمنستان مجوز ساخت‌اش صادر شد. ده نمكي در اين مورد گفت: مشكلاتي براي پروژه ايجاد شده است. بعضي جاها حساسيت هايي نسبت به اين فيلم نشان داده اند. در حال حل اين مشكلات هستيم. اگر اين مشكلات باقي باشد لوكيشن فيلم به خارج كشور منتقل خواهد شد. ده نمكي در ادامه درباره مضمون فيلم، اخبار جديدي به سانجا موزیک داد: كاراكتر اصلي فيلم يك روحاني است. فيلم مضمون اجتماعي اخلاقي دارد. قصه... 

یک جور تازگی دارد كه تا بحال تكرار نشده و البته برگرفته از واقعيت هايي است كه وجود دارد. فيلم 3 بازيگر اصلي و 10-15 بازيگر فرعي دارد. سعي داريم حساسيت ها را طوري كم كنيم كه به روايت قصه لطمه اي وارد نشود.
 
جديدترين فيلم ده نمكي ابتدا گفته مي شد ادامه مجموعه اخراجي هاست . اما  براساس اخبار رسيده به كافه سينما رسوايي داستاني مجزا و ملتهب دارد. التهابي كه ظاهرا عامل اصلي وقفه در توليد فيلم است. مسعود ده نمكي درباره آخرين وضعيت توليد فيلم رسوايي به کافه سینما گفت: زمان شروع فيلمبرداري هنوز مشخص نيست. اين روزها در حال انتخاب لوكيشن هستيم.
 
به گزارش كافه سينما اين فيلم ده نمكي بر عكس سه گانه اخاراجي ها قرار است چراغ خاموش و بدون حاشيه مراحل توليد و فيلمبرداري را پشت سر بگذارد. ده نمكي درباره انتخاب بازيگران اين فيلم و خبرهايي كه درباره حضور امين حيايي و الناز شاكردوست در رسوايي شنيده مي شود به خبرنگار ما گفت: هيچ بازيگري براي حضور در اين فيلم انتخاب نشده. و ما هنوز با كسي براي بازي در رسوايي صحبت نكرده ايم.
 
ده نمكي در پايان وضعيت حضور رسوايي در سي امين دروه جشنواره فيلم فجر را نامشخص دانست.

دانلود فيلم رسوایی مسعود ده نمکی

دانلود فيلم رسوایی مسعود ده نمکی

دانلود فيلم رسوایی مسعود ده نمکی
موضوعات: دانلود فیلم ایرانی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.
<
29/10/1391 - 19:22
 
omidvaram khub bashe

<
30/10/1391 - 08:38
 
pas downloadesh kooo?

[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 17 ]


امروز : پنج شنبه, 04 شهریور 139525-08-2016 13:21:20
برای کمک به کودکان مبتلا به سرطان کلیک کنید
كليك كنيد الان كليك كنيد الان برای خرید عینک لوکس کلیک شود